Pomóż nam wesprzeć chore dzieci z siepomaga.pl!

Codziennie mijamy na ulicy ludzi potrzebujących pomocy. Dla nas to tylko chwila kontaktu. Dla nich – cała wieczność. Ciągła walka o marzenia, zdrowie, wyjście z problemu. Chcemy to zmienić. Chcemy żyć ze świadomością, że mogliśmy pomóc. Że dzięki nam ktoś może normalnie oddychać, uśmiechać się i mieć normalne życie. Dlatego postanowiliśmy, że od początku naszej działalności będziemy przekazywać 2 zł od każdego zamówienia na potrzebujące dzieci.

Nie wspieramy fundacji, pośredników oraz innych firm o wątpliwej reputacji. Pomagamy bezpośrednio konkretnym dzieciom potrzebującym naszego wsparcia z portalu siepomaga.pl. Wierzymy w moc sprawczą i w ludzką dobroć. Wierzymy w Was, że wspólnie stworzymy zespół, który pomoże uratować wiele dziecięcych uśmiechów.

Dodatkowo do końca maja 2019 r. gwarantujemy zwrot 5 zł z każdego Waszego zamówienia dla dzieci z siepomaga.pl. Wystarczy, że po otrzymaniu od nas produktu wrzucisz sobie z nim zdjęcie (lub samego Veila) na swój profil na Facebooku lub Instagram i nas oznaczysz! Żadnych haczyków. Żadnych podtekstów. Liczy się tylko pomoc dzieciom. Prosimy tylko pamiętać, żeby zdjęcie miało status publiczny – inaczej go nie zobaczymy!

Image module
Amelka, dwa latka
Amelka walczy z bezwzględnym rakiem. Pomóżmy jej wygrać!

W lutym tego roku 2-letnią Amelkę zaatakował okrutny potwór o nazwie Neuroblastoma. Ten nowotwór jest bardzo złośliwy i ma tylko jeden cel – chce zabrać ze sobą tę słodką małą dziewczynkę. Żeby Amelka mogła wyzdrowieć, oprócz wyniszczającej chemii, potrzebuje jeszcze immunoterapii antygenem GD2. Niestety, piekielnie drogiej i nierefundowanej.

Rodzice potrzebują na ten cel aż 156 750 euro. Dlatego zachęcamy również do dobrowolnych wpłat!

Szczegóły choroby znajdziecie pod tym linkiem: Dla Amelii – siepomaga.pl

Poniżej będziemy informować o dzieciach, którym mogliśmy pomóc!

Image module
Image module
Naglowek historii
inny dowolny podtytul
INFO JAK VEIL POMOGL
Image module
Naglowek historii
inny dowolny podtytul
INFO JAK VEIL POMOGL