NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Pytania dotyczące produktu

Czym się różni Veil od innych produktów podobnej kategorii?
Sposobem działania. Veil zapobiega. Psika się go bezpośrednio do toalety tuż przed użyciem. Powoduje to stworzenie bariery zapachowej na tafli wody i blokadę brzydkich zapachów zanim w ogóle znajdą się w powietrzu. Natomiast tradycyjne odświeżacze starają się maskować brzydkie zapachy, kiedy są już one w powietrzu. Efekty dobrze znacie…
Gdzie Veil jest produkowany?
Od początku do końca wszystkie jego komponenty pochodzą z Polski. Zapraszając Veila do swojej torebki, wspierasz polski rynek.
Czy Veil jest dla mnie bezpieczny?
Tak! Veil jest Twoim najbliższym przyjacielem. Jest cały czas przy Tobie, wspiera Cię i ukrywa wszystkie sekrety. Co wydarzyło się w toalecie, zostaje w toalecie. Jest fanem miłości platonicznej. Nigdy nie ma kontaktu z Twoją skórą. W przeciwieństwie do nachalnych tradycyjnych odświeżaczy, które zawsze po użyciu lądują na Tobie.
Jak często mogę używać Veila?
Jak często tylko potrzebujesz! Nie ma do tego żadnych przeciwwskazań. Miej go zawsze przy sobie! Życie jest pełne niespodzianek. Warto być na nie gotowym! A jak się skończy? Cóż, będziemy na Ciebie czekać!
Co zawiera Veil?
90% czarującego uroku osobistego i 10% magii składającej się z najwyższej jakości składników: niejonowych związków powierzchniowo-czynnych, kompozycji zapachowej oraz środków konserwujących. Wszystko to, by być zawsze przy Tobie i nigdy Cię nie zawieźć!
Gdzie przechowywać Veila?
W zasięgu ręki! Nigdy nie wiesz, kiedy przytrafi Ci się niezręczna sytuacja. A tak tylko między nami – najlepiej mu będzie w Twojej torebce. Gdzieś po między lusterkiem, a… zresztą. Nie będziemy tutaj zdradzać wszystkich sekretów przed facetami! Sama wiesz najlepiej. Grunt, żeby był zawsze przy Tobie.
Pomocy! Veil wpadł mi do oka!
Ty flirciaro! Nie mamy nic przeciwko, żeby metaforycznie wpadł Ci w oko. Nawet zachęcamy do takiego romansu (Psst! Możemy Was zeswatać). Ale, gdy dosłownie wpadnie Ci do oka… działaj szybko! Przemywaj ostrożnie oko przez kilka minut. Gdy to nie pomoże, skontaktuj się z lekarzem.

Pytania dotyczące wysyłki

Zrobiłam zamówienie. Kiedy dostanę Veila?
Robimy wszystko, żeby maksymalnie do 24h przesyłka była w drodze do Ciebie. Dłużej nie możemy… Veil jest strasznie niecierpliwy! Przebiera tutaj nóżkami i chce Cię zobaczyć jak najszybciej! Sam transport zwykle nie zajmuje więcej niż jeden dzień roboczy. Po dwóch dniach powinniście być już razem.
Wpisałam zły adres! Co teraz?
Oh, nie będziesz mieć wymarzonej randki, jeśli podasz zły adres restauracji! Ten błąd trzeba jak najszybciej naprawić. Wyślij nam e-mail na adres: info@veilspray.pl. W tytule wpisz „Nowy adres” i numer zamówienia. W treści – poprawny adres. Zrobimy wszystko, by naprawić sytuację!
Chcę zobaczyć gdzie jest mój Veil. Co mam zrobić?
Jak tylko Veil uda się w podróż do Ciebie, prześlemy Ci wszystkie niezbędne informację na e-mail.
Czy mogę anulować zamówienie?
Niestety, jak tylko otrzymamy od Ciebie zamówienie, nie możemy tego już zmienić. Chyba nie możemy sprawić aż tak dużego zawodu Veilowi, który nie może sie doczekać spotkania z Tobą?
Czy mogę zamówić Veila za granicę?
Aktualnie nie oferujemy takiej usługi. Ale jak mocno Ci zależy – napisz do nas na e-mail: info@veilspray.pl. Na pewno uda nam się coś wymyślić.