WYSYŁKA I DOSTAWA

Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Przesyłki kurierskie zazwyczaj są dostarczane w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu zamówienia. W przypadku wybrania Poczty Polskiej lub paczkomatów inPost – ten czas może wynosić 4-5 dni roboczych.

Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.

Koszty wysyłki:

PocztaPolska – 10 zł
Paczkomaty inPost – 10 zł
Kurier – 14 zł
Zamówienia powyżej 80 zł (minimum 3 sztuki naszego produktu) wysyłamy za darmo!

Jeśli firmie kurierskiej nie udało się dostarczyć paczki za pierwszym razem:

Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do nas z powrotem.

Nie wiesz, gdzie znajduje się Twoja paczka?

Jeśli status Twojej dostawy nie zmienił się od 5 dni roboczych, a firma kurierska nie kontaktowała się z Tobą, prosimy daj nam znać jak najszybciej na adres e-mail: info@veilspray.pl. W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie.