POLITYKA ZWROTÓW

Ustawowe zwroty

Masz prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym otrzymałeś zamówienie. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy wystarczy, że powiadomisz nas o swojej decyzji drogą elektroniczną pod adresem info@veilspray.pl przed upływem tego terminu i/lub produkt wraz z formularzem odstąpienia od umowy ( jeśli został wypełniony ) wyślij na adres: VeilSpray skr. pocztowa 751, 66-400 Gorzów Wielkopolski niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz rzecz przed upływem terminu 14 dni. Ponosisz koszty bezpośrednie zwrotu rzeczy. Możesz skorzystać z naszych wzorów formularzy odstąpienia od umowy lecz nie jest to obowiązkowe.

ustawowy_wzór_odstąpienia_od_umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, za wyjątkiem kosztów dostarczenia produktów, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazisz wyraźnie zgodę na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie ponosisz żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Ważne!

  • Prosimy o nie wysyłanie przesyłek za pobraniem, na nasz koszt chyba, że wcześniej były takie ustalenia. W innym przypadku, nie będziemy ich odbierać.
  • Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych poza naszą stroną internetową
  • Możliwy jest zwrot produktu w takim stanie, w jakim została otrzymany tj. bez śladów używania, świadczących o innym wykorzystaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia.
  • Zwrot, który nie zostanie uznany odeślemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD na wskazany przez Ciebie adres.